Tłumaczenie tekstów muzycznych pieśni zagranicznych na język polski - BeatGOGO. pl

Breakin’ (Original Motion Picture Soundtrack) - Hot Streak album: lista piosenek i tłumaczenie tekstów piosenek

Informacje o albumie Breakin’ (Original Motion Picture Soundtrack) autorstwa Hot Streak

Pokażemy wam najnowszy album Hot Streak zatytułowany Breakin’ (Original Motion Picture Soundtrack). Album został wydany w piątek 26 marzec 2021.
Hot Streak był krótkotrwałym zespołem na początku lat 80-tych, w skład którego wchodzili Derrick Dupree na wokalu, Al Tanner na gitarze prowadzącej, Jacob Dixon na basie i Ricci Burgess na perkusji. Pierwotnie zespół nosił nazwę A Different Flavour, a potem stał się Special Forces, który w 1982 roku wydał singiel „Stroke It”. W 1983 roku zespół współpracował z Curtisem Hudsonem i jego żoną Lisą Stevens, która ... Hot Streak był krótkim zespół żył na początku lat 80., w składzie Derrick Dupree na wokalu, Al Tanner na gitarze prowadzącej, Jacob Dixon na basie i Ricci Burgess na perkusji. Pierwotnie zespół nosił nazwę A Different Flavour, a następnie stał się Special Forces, który w 1982 roku wydał singiel „Stroke It”. W 1983 roku zespół współpracował z Curtisem Hudsonem i jego żoną Lisą Stevens, którzy są współautorkami przeboju. Madonna „Vacanza”. Para napisała i wyprodukowała jedyną piosenkę Hot Streak, „Body Work”. Piosenka pojawiła się na ścieżce dźwiękowej Breakin 'w następnym roku, ale zyskała dużo większą sławę po zsamplowaniu do przeboju Missy Elliott „Lose Control”.
Album składa się z 6 piosenek. Możesz kliknąć na utwory, aby zobaczyć odpowiadające im teksty i tłumaczenia:
To jest krótka lista piosenek utworzonych przez Hot Streak, które mogą być zaśpiewane podczas koncertu, wraz z nazwą albumu, z którego pochodzi każda piosenka:
  • Freakshow on the Dance Floor
  • Reckless
  • 99 1/2
  • Breakin'... There's No Stopping Us
  • Cut It
  • Heart of the Beat

Niektóre teksty i tłumaczenia Hot Streak